Červen 2008

Funny Gibbs

27. června 2008 v 14:49 | Lucka |  Jethro - VIDEO
Jedno krásný videjko s Gibbsem a nádhernou písničkou Chumbawamba - Tubthumping

Všechno nej pro Cinku

27. června 2008 v 14:21 | Lucka
Milá Cinko,
k Tvým narozeninám, Ti přeji mnoho štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v pracovním i soukromém životě. Ať Ti vše vychází tak jak si přeješ :×)))

2. června 2008

2. června 2008 v 17:16 | Lucka |  My note-book
Ahojky,
mrzí mě, že tu teď s vámi nemohu být, ale já vůbec, ale vůbec nestíhám.
Z naprosto neznámých důvoudů jsem odmítala číst mimočítankovou četbu, z čehož nyní vyplývá, že pokud do pátku a ještě k tomu 13. nepřečtu ještě asi 5 knížek, tak můžu zapomenout, že bych se kdy mohla dostat do třeťáku, teda vlastně ještě by pak byly na programu komisionální zkoušky - to v případě, že to naše profesorka myslela vážně.
Stále marně čekám na ten den, kdy o obě budu moct, říct, že jsem: "GENIUS AT WORK" stejně jako Tony :×}}
Uzavření klasifikace máme v pátek 19.6. takže do té doby nebudu mít moc času, ale budu se snažit, abych si na vás nějakou tu minutku našetřila :×)
Aby toho nebylo málo, tak mě ještě čekají zkoušky v ZUŠce - ve středu, tak mi držte paleky kolem 15:30 ať toho Haendla moc neskonim :×)))
- - -
Už si zas nadávám se svým vnitřním hlasem - stává se vám to taky - zase se mi snaží namluvit, že na tom nejsem tak zle a s tou češtinou, že jsem si to zavinila sama a že si teď nemám proč nadávat. Já nevim možná to je pravda, ale když si zanadávám takhle do "éteru" tak mi to trochu pomůže a nějakým způsobem zas dostanu novou sílu :×}
SAKRA MĚ UŽ Z TOHO VŠEHO ASI VÁŽNĚ HRABE
Na závěr malá prosbička:
mohli by ste prosím hlásnout pro film Smrtonosná zbraň dostala jsem se s ním vé této soutěži už do finále ← MOC VÁM VŠEM DĚKUJU :×)
Mějte se všichni moc a moc krásně a žijte v mnohem menším stresu než já :×)))
Doufám, že jednou neskončím jako ↓↓ Michael ↓↓ :×}}